O nas

I LOVE GREY czyli o tym dlaczego kocham szare ubrania

Na początek muszę napisać, że I LOVE GREY to moje spełnione marzenie.

Jestem trenerem, nauczycielem, szkolę innych trenerów, to mój zawód moja pasja i to robię od około 25  lat. Jestem więc człowiekiem ubierającym się w dres, mniej lub bardziej wyszukany, ale dres. Wymyśliłam sobie kiedyś, że chciałabym projektować i szyć takie ubrania do ćwiczeń, a jednocześnie trochę mniej sportowe. No i przyszedł taki dzień. Przez ostatnie 7 lat powstało sporo szarych ubrań, kilka sukcesów, kilka porażek. Nauczyłam się sporo w tej nowej dla mnie dziedzinie. Dorobiliśmy się z “Greyem” grupy fanów, za co jesteśmy naprawdę wdzięczni. 

I przyszedł maj 2019 i  nowa kolekcja I LOVE GREY. Ciekawa jestem jak Wam się spodoba.

Moje pomysły na ten sezon to spódnice, sukienki, szorty, kilka wzorów koszulek. Jest seria rzeczy z przeźroczystymi, tiulowymi wstawkami. Te podobają mi się bardzo. Jest w tych rzeczach prostota i minimalizm. Nowa kolekcja jest też bardzo kompatybilna, rzeczy się uzupełniają, stanowią komplety, fajnie się dopełniają.

 

KOLOR SZARY, SZARY, SZERY. Kocham kolory i uwielbiam kolorowe ubrania. Jednak uważam kolor szary za najbardziej uniwersalny i pasujący do wszystkiego oraz na każdą okoliczność. Szary ma w sobie coś otulającego. Każdy z nas ma swój ulubiony szary dres, to klasyk, to legenda. Tak więc jest u nas szary, jasny szary, ciemny szary i szaro szary. Szary jest naszym kolorem. 

 

SZARY ŚWIAT. Marzę o tym abyśmy kupowali mniej rzeczy. Abyśmy 3x pomyśleli przed zakupem kolejnego ubrania, które nie rzadko przyjechało z drugiego końca świata i wisi w sieciowym sklepie za niewielkie pieniądze. Kupujemy takie rzey bez refleksji i następnie, najdalej po sezonie lądują one na śmietniku. Mało to marketingowe sprzedawać ubrania i pisać żeby mniej kupować ale TAK! Właśnie tak! Jestem pewna tego że I LOVE GREY to dobre rzeczy, mają dobrą jakość i są starannie uszyte.

I LOVE GREY to marka od początku do końca polska. Materiały są produkowane w fabryce z tradycjami w Łodzi, szwalnia jest w Mogilanach pod Krakowem. Osobiście kupuję materiały, zawożę do szwalni, odbieram, pakuję, jeśli trzeba wysyłam... Czapki robię własnoręcznie na szydełku wybierając najwyższej jakości wełnę. Wszystko po to aby te rzeczy służyły jak najlepiej i jak najdłużej. Sama nosze te ubrania i noszą je moi bliscy. Widzę jak się zużywają i jest to dla mnie ważne.

 

Układam kolekcje I LOVE GREY w taki sposób, żeby te rzeczy do siebie pasowały. One są jak bliźniaki, możesz mieć spódnicę i 3 różne bluzki do niej, które mogą być w dwóch odcieniach szarości i masz 6 różnych stylizacji. Uwielbiam to!

Kłaniam się wszystkim który poświęcili czas i przeczytali do końca. 

I LOVE GREY

Izabela Stasikowska

 

I Love Grey to wygodne i oryginalne ubrania. Ale to dopiero początek. Tworząc je patrzymy dalej, komponujemy tło dla twojej urody i energii. Powołujemy przestrzeń dla ruchu i ekspresji twojego ciała. I Love Grey jest jak amulet: zmienia zwyczajne dni w pełne emocji i magii niezapomniane chwile.

I Love Grey to przekraczanie granic, zabawa formą i poszukiwanie tła dla kolorów życia. Ta odzież nie jest dla każdego. Potrzeba odwagi, pewności siebie i otwartego umysłu, aby dobrze czuć się w rzeczach z metką ILG. Od pierwszej chwili tworzyłam je z myślą o sobie samej, moich klientkach i przyjaciółkach. Każdy model projektuję osobiście, doglądam jego produkcji, testuję i ulepszam.

Obsługujemy płatności

citi_1.gif
deutsche-bank_2.png
get-bank_2.png
getin-bank_1.gif
ing-bank_1.gif
mbank_1.gif
millenium-bank_1.gif
mini_alior.jpg
mini_bank-pocztowy.jpg
mini_bgz_1.jpg
bnp-paribas_1.png
bosbank_1.gif